KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9741073
nr 974 1073
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Etsning, Philip von Schantz (1928-1998), signerad 1953, 24x30
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 augusti 2015
kl 18:51:45
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz